Szaliki 

Jest 2 produktów.Szaliki z własnym logo lub tekstem reklamowym

Szaliki reklamowe, na których umieszczamy dowolny nadruk lub logo. Prezentowane w katalogu szaliki to tylko fragment naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełni naszych możłiwości.

Posiadamy szale wełniane i polarowe, antystatyczne i wiele innych - wszystkie występują w wielu uniwersalnych rozmiarach. Pomimo, że szaliki z nadrukiem kojarzą się głównie z atrybutem kibica, ale równie dobrze sprawdzają się jako świetny nośnik reklamowy do promocji firmy lub marki.

Szaliki z własnym nadrukiem jako gadżety reklamowe

Szaliki jako gadżety firmowe są bardzo uniwersalnym upominkiem. Mogą być wręczane wszystkim niezależnie od wieku i płci. Świetnie sprawdzają się w jesiennych i zimowych kampaniach reklamowych. Szale, apapszki i inne podobne gadżety reklamowe mogą być stylowym połączeniem funkcjonalności i przekazu reklamowego. Ich zastosowanie może być dowolne ale i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Prosimy o kontakt w celu dopasowania oferty do Państwa indywidualnych potrzeb reklamowych.

Przeznaczenie szali reklamowych

Szale jako gadżety reklamowe mogą być między innymi:

  • elementem ubioru (hostessy, personej pracujący w terenie, itd)
  • nagrodą w konkursie lub programie lojalnościowym,
  • prezentem wręczanym kibicom zimowych dyscyplin sportowych (np. skoków narciarskich),
  • upominkiem dla pracowników firmy
  • wiele innych

Posiadanie, jednolitego elementu garderoby, np. szalika lub apaszki, szczególnie jeśli są oznakowane logo firmy zdecydowanie podkreślą prestiż organizacji.

Jak zamówić szalik lub apaszkę z nadukiem

W ofercie posiadamy wiele wzorów i modeli szali reklamowych. Każdy z tych modeli może zostać obrandowany w różnych technikach haftu lub drukarskich. Aby omówić szczegóły zalecamy bezpośredni kontakt z naszym pracownikiem i omówienie szcegółów Państwa oczekiwać oraz naszej oferty. Zapraszamy!

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów