Notice: Undefined index: custom_seo_title in /home/admin/domains/newconcept.com.pl/public_html/cache/smarty/compile/d5/cb/d8/d5cbd85a98a9953dc682994a8e074a1a7509c792.file.header.tpl.php on line 136

Notice: Trying to get property of non-object in /home/admin/domains/newconcept.com.pl/public_html/cache/smarty/compile/d5/cb/d8/d5cbd85a98a9953dc682994a8e074a1a7509c792.file.header.tpl.php on line 136
O nas - New Concept

O nas

Nasza Agencja Reklamowa istnieje od 2004 roku.

W skutek rozwoju w bieżącym roku zmieniliśmy Brand i stworzyliśmy całkiem nowy wizerunek naszej Firmy NEW CONCEPT POLSKA.

Jesteśmy doskonałym partnerem dla wszystkich Firm, które lubią być widoczne na rynku i chcą kształtować swój wizerunek oraz rozwój. Oferujemy wszelkiego rodzaju gadżety wspierające promocję Państwa Firmy, tak PR zewnętrzny, jak i wewnątrz przedsiębiorstwa.

Nasza grupa to ludzie z pomysłami, wiedzą i doświadczeniem. Tworzone przez nas gadżety reklamowe, gadżety firmowe, gadżety biurowe, gadżety VIP, to z pasją projektowane i starannie wykonywane przedmioty. Na wyjątkowe okazje tworzymy indywidualne ekskluzywne gadżety. Jeśli planują Państwo nową kampanię, targi, eventy lub wprowadzają kolejny produkt do oferty, tworzymy specjalnie dobrane gadżety promocyjne. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie tworząc perspektywę na niestandardowe zapytania Klienta.

Naszą ofertę wyróżniają eleganckie gadżety tj. galanteria skórzana, luksusowe artykuły piśmiennicze i biurowe, torby reklamowe, odzież, zegarki, USB, parasole, odzież reklamowa itd. W naszych katalogach dostępnych na stronie www znajdą Państwo wiele gotowych produktów na każdą okazję, ale chętnie służymy rozwiązaniami nowatorskimi.

Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze Klianta, przy budowaniu wizerunku Firmy, który da Państwu możliwość bycia bardziej rozpoznawalnym, dostrzeganym i wyrazistym dla Partnerów Biznesowych.

Wykonujemy usługi znakowania i konfekcjonowania we wszystkich możliwych metodach.

Zapewniamy naszym Klientom wysokiej jakości produkty i korzystne ceny.